Adatkezelési szabályok!
Adatkezelési szabályok!
Kedvezményes ár!
Algoflex Cold 200 mg/30 mg filmtabletta 20x

Új termék

Az Algoflex Cold 200 mg/30 mg filmtabletta két hatóanyagot, ibuprofént és pszeudoefedrin hidrokloridot tartalmazó kombinált készítmény, mely az orr és az orrmelléküregek dugulásával járó megfázás és az influenza tüneteinek (pl. torokfájás) enyhítésére szolgál.

db.

1 418 Ft‎

Megbízhatóság

OÉGYI engedély - ellenőrzött forrás

FIZESSEN
BANKKÁRTYÁVAL

Tünet fájdalom, gyulladás, láz, orrdugulás, megfázás, influenza, fejfájás, láz, torokfájás
Hatóanyag Egy filmtabletta 200 mg ibuprofént, 30 mg pszeudoefedrin‑hidrokloridot (ez megfelel 24,58 mg pszeudoefedrinnek) tartalmaz.
Összetevő tablettamag: laktóz‑monohidrát, mikrokristályos cellulóz, hidegen duzzadó keményítő, kroszkarmellóz‑nátrium, magnézium‑sztearát, víztartalmú kolloid szilícium‑dioxid. filmbevonat: talkum, titán‑dioxid (E171), makrogol 400, hipromellóz.
Életkori javallat 12 éves kortól
EP-re vásárolható Igen
Ellenjavallat Az Algoflex Cold filmtabletta tejcukrot (laktóz-monohidrátot) tartalmaz. Az Algoflex Cold 50 mg laktóz-monohidrátot tartalmaz filmtablettánként. Amennyiben kezelőorvosa korábban már figyelmeztette Önt, hogy bizonyos cukrokra érzékeny, keresse fel orvosát, mielőtt elkezdi szedni ezt a gyógyszert.
Mellékhatás bejelentése A felhasználó tudomására jutott mellékhatások bejelentéséhez kérjük haladéktalanul hívja a +36 1 505 0055 telefonszámot. Köszönjük!
Betegtájékoztató Kattintson ide a betegtájékoztató megtekintéséhez

Algoflex Cold 200 mg/30 mg filmtabletta két hatóanyagot, ibuprofént és pszeudoefedrin hidrokloridot tartalmazó kombinált készítmény. Az ibuprofén hatékonyan csökkenti a fájdalmat, a gyulladást és csillapítja a lázat, a pszeudoefedrin pedig az orrnyálkahártyára gyakorolt érösszehúzó hatása révén csökkenti az orrdugulást.

Az Algoflex Cold filmtabletta az orr és az orrmelléküregek dugulásával járó megfázás és az influenza tüneteinek, mint például fájdalom, fejfájás, láz, torokfájás enyhítésére szolgáló készítmény.

Gyógyszer:

A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!

 

Gyógyászati segédeszköz:

A kockázatokról olvassa el a használati útmutatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát!

 

Hagyományos növényi gyógyszer:

Hagyományos növényi gyógyszer. A javallatokra való alkalmazása a régóta fennálló használaton alapul.

 

Étrend-kiegészítő:

  • A fogyasztó az ajánlott napi fogyasztási mennyiséget ne lépje túl!
  • Az étrend-kiegészítő nem helyettesíti a vegyes étrendet!
  • A készítményt tartsa gyermekektől elzárva.

 

Kozmetikum:

Hűvös helyen, fénytől védve, zárt kupakkal, gyermekektől elzárva tartandó.

 

Homeopátiás készítmény:

  • Tejcukor érzékenyek vegyék figyelembe, hogy 1 db tabletta 250 mg laktóz-monohidrátot tartalmaz.
  • Orvoshoz kell fordulni, ha a tünetek a homeopátiás gyógyszer alkalmazása ellenére fennmaradnak.
  • A készítmény bármelyik összetevőjével szembeni ismert túlérzékenység esetén nem alkalmazható.
  • Illóolajok, aromás anyagok egyidejű alkalmazása a homeopátiás gyógyszer hatását jelentős mértékben befolyásolhatják.
  • Gyermekektől elzárva tartandó!
  • Legfeljebb 25 C °- on, jól lezárt üvegben kell tárolni!
  • A fénytől, a közvetlen napsugárzástól és az erős elektromágneses hatásoktól való védelem érdekében az eredeti csomagolásban tárolandó.
  • A készítményt csak a csomagoláson feltüntetett lejárati időn belül szabad felhasználni.

 

Általános figyelmeztetés:

  • Az oldal tájékoztató jellegű információkat tartalmaz, amelyek önmagukban nem alkalmasak diagnózis felállítására.
  • A tünetek észlelésekor forduljon orvoshoz.
  • Egy adott termékről szóló tájékoztató semmiképpen nem tekinthető szakszerű orvosi tanácsadásnak, avagy egy konkrét esetben a gyártó/forgalmazó termékeivel történő kezelésre vonatkozó útmutatónak.
  • A termék használata előtt a beteg köteles kikérni orvosa vagy gyógyszerésze tanácsát.

Kapcsolódó termékek