Kedvezményes ár!
Panadol Rapid 500 mg filmtabletta 12x

Új termék

A Panadol Rapid 500 mg filmtabletta a szétesést segítő rendszernek (optizorb formula) köszönhetően, gyorsabban szívódik fel, mint a hagyományos paracetamol tabletták. Hatóanyaga láz- és fájdalomcsillapító hatású.

db.

542 Ft‎

Megbízhatóság

OÉGYI engedély - ellenőrzött forrás

FIZESSEN
BANKKÁRTYÁVAL

Tünet fejfájás, migrén, hátfájdalom, idegfájdalom, fogfájás, reumatikus- és izomfájdalom, menstruációs görcs, megfázással, influenza és torokfájás, láz
Hatóanyag filmtablettánként: 500 mg paracetamolt tartalmaz.
Összetevő Tabletta mag: hidegenduzzadó keményítő, kalcium karbonát, alginsav, A típusú kroszpovidon, povidon (K-25), magnézium sztearát, vízmentes kolloid szilicium dioxid,parahidroxibenzoátok (metil-parahidroxibenzoát-nátrium (E219), etil-parahidroxibenzoát-nátrium (E215), propil-parahidroxibenzoát-nátrium (E217.)) Bevonat: Opadry white (YS-1-7003), karnauba viasz, tisztított víz.
Életkori javallat 6 éven aluli gyermekeknek nem adható.
Ellenjavallat - ha allergiás (túlérzékeny) a paracetamolra vagy a Panadol Rapid 500 mg filmtabletta egyéb összetevőjére - A Panadol Rapid 500 mg filmtablettát ne szedje más paracetamol tartalmú készítményekkel egyidejűleg. - súlyos máj- és vesekárosodás esetén. - glükóz-6-foszfát-dehidrogenáz enzim hiánya esetén.
Mellékhatás bejelentése Kattintson ide a mellékhatás bejelentéséhez
Betegtájékoztató Kattintson ide a betegtájékoztató megtekintéséhez

A Panadol Rapid 500 mg filmtabletta a szétesést segítő rendszernek (Optizorb formula) köszönhetően, gyorsabban szívódik fel, mint a hagyományos paracetamol tabletták.
A Panadol Rapid 500 mg filmtabletta paracetamolt tartalmaz, amely fájdalom és lázcsillapító gyógyszer.
A Panadol Rapid 500 mg filmtabletta gyorsan és hatékonyan enyhíti:

  • a fejfájást és migrént.
  • a hátfájdalmakat, idegfájdalmat, fogfájást, reumatikus- és izomfájdalmakat, valamint a menstruációs görccsel járó fájdalmat.
  • a megfázással, influenzával és torokfájással együtt járó kellemetlen érzést és csökkenti a fellépő lázat.

Gyógyszer:

A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!

 

Gyógyászati segédeszköz:

A kockázatokról olvassa el a használati útmutatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát!

 

Hagyományos növényi gyógyszer:

Hagyományos növényi gyógyszer. A javallatokra való alkalmazása a régóta fennálló használaton alapul.

 

Étrend-kiegészítő:

  • A fogyasztó az ajánlott napi fogyasztási mennyiséget ne lépje túl!
  • Az étrend-kiegészítő nem helyettesíti a vegyes étrendet!
  • A készítményt tartsa gyermekektől elzárva.

 

Kozmetikum:

Hűvös helyen, fénytől védve, zárt kupakkal, gyermekektől elzárva tartandó.

 

Homeopátiás készítmény:

  • Tejcukor érzékenyek vegyék figyelembe, hogy 1 db tabletta 250 mg laktóz-monohidrátot tartalmaz.
  • Orvoshoz kell fordulni, ha a tünetek a homeopátiás gyógyszer alkalmazása ellenére fennmaradnak.
  • A készítmény bármelyik összetevőjével szembeni ismert túlérzékenység esetén nem alkalmazható.
  • Illóolajok, aromás anyagok egyidejű alkalmazása a homeopátiás gyógyszer hatását jelentős mértékben befolyásolhatják.
  • Gyermekektől elzárva tartandó!
  • Legfeljebb 25 C °- on, jól lezárt üvegben kell tárolni!
  • A fénytől, a közvetlen napsugárzástól és az erős elektromágneses hatásoktól való védelem érdekében az eredeti csomagolásban tárolandó.
  • A készítményt csak a csomagoláson feltüntetett lejárati időn belül szabad felhasználni.

 

Általános figyelmeztetés:

  • Az oldal tájékoztató jellegű információkat tartalmaz, amelyek önmagukban nem alkalmasak diagnózis felállítására.
  • A tünetek észlelésekor forduljon orvoshoz.
  • Egy adott termékről szóló tájékoztató semmiképpen nem tekinthető szakszerű orvosi tanácsadásnak, avagy egy konkrét esetben a gyártó/forgalmazó termékeivel történő kezelésre vonatkozó útmutatónak.
  • A termék használata előtt a beteg köteles kikérni orvosa vagy gyógyszerésze tanácsát.

Kapcsolódó termékek

1 162 Ft‎ 1 734 Ft‎ -33%